seznámení seznamka sblížení láska přátelství touha

Jak to funguje?

Koncept
Toužíte po někom ale okolnosti či vaše nesmělost vám brání se mu s tímto tajemstvím svěřit? Nedokážete nebo nemůžete mu sdělit, jak je pro vás důležitý a přitažlivý? Cítíte jiskření pokaždé, když jste mu nablízku a myslíte si, že ani vy mu nejste lhostejní? Přesto jste stále sami, jelikož ani jeden z vás nenašel odvahu učinit ten první a nejdůležitější krok ke vájemnému sblížení? Jste na správné adrese, můžeme vám pomoci, B:Paired ten krok udělá za vás!

Jak to tedy vlastně funguje
Internetové stránky B:Paired si můžete představit jako dobrého přítele, kterému můžete svěřit své tajemství, tedy kdo je vašemu srdci nejbližší a s kým byste si přáli být buď jako partneři, nebo milenci. Přítele, o němž víte, že by vaše tajemství nikdy nikomu neprozradil. S výjimkou jedné jediné situace - že by se mu osoba po které toužíte, svěřila s tím, že chce být naopak s Vámi. Pokud na našem webu vyplníte základní kontaktní informace Vašeho vysněného protějšku v záložce Spárovat (alespoň email), my jej budeme informovat pouze o tom, že po něm někdo touží, aniž bychom prozradili o koho se jedná. Pokud se takto oslovený člověk zaregistruje na B:Paired, bude nám i on moci sdělit po kom touží. A teď to kouzlo - pokud vzájemně uvedete své údaje, je nad slunce jasnější, že oba dva toužíte jeden po druhém. Pouze a jen v tomto případě Vám oběma odešleme párovací email, ve kterém Vám sdělíme, že oba dva chcete být spolu. Tím bude první krok za vámi, ty další jen a jen na vás.
Jistě, je to celé jedna velká náhoda, ale co v lidském životě není. :)

Shrnutí
B:Paired systém umožní bezpečným způsobem oslovit nepřímo vašeho potenciálního partnera, milenku, milence i v situaci, kdy by reálné nabídnutí vztahu mohlo znamenat určitý sociální problém. Např. mezi kolegy v práci, sousedy, kamarády atp., a mohlo by tak, v případě nesouhlasu, narušit současné vztahy. Riziko odmítnutí je díky B:Paired prakticky nulové. Obě strany, poznají vzájemně svou identitu až v okamžiku, kdy oba projeví nezávisle svou vůli navázat vztah jeden s druhým.

Zabezpečení
Aby se předešlo nahodilému zadávání kontaktních údajů do formuláře Spárovat   ve snaze oslovit co možná největší počet lidí či odhalit identitu toho, kdo oslovil právě Vás, je počet záznamů omezen na dvanáct a zadané údaje je možné měnit jen jedenkrát za týden. To by měla být dostatečná záruka toho, že zadané kontakty nebudou zneužity ke spekulativním účelům.

FAQ – časté dotazy
1. Co když oslovený vhodí do vrby lístek s někým jiným, než tím, kdo ho oslovil?
To se pochopitelně stát může, a je to velmi pravděpodobné. V takovém případě se nikdy nedozví, kdo jej oslovil, pokud mu to ten člověk neřekne sám. Nicméně proces tím nekončí. Oslovený vhodil do vrby lístek s údaji jiné osoby a tím se z něj stal vyzývatel ve vztahu k osobě kterou zadal a proces se tím opakuje.
2. Je B:Paired opravdu zdarma?
Ano. Plně funkční verze je pro všechny uživatele zdarma.
3. Co když znám jen telefon, nebo naopak jen e-mailovou adresu osoby, kterou chci oslovit?
Systém vyžaduje, aby byl vyplněn alespoň email oslovené osoby (kvůli notifikacím), ale k posouzení shody je vhodné vyplnit i telefonní číslo. Pokud nedojde ke shodě na úrovni emailu, např. když oslovený použije k registraci jiný email, než je uveden na vašem lístku přání, systém vyhodnocuje i shodu na úrovni telefonních čísel.